Thatësira në liqenin e Shkodrës nxjerr anijen shekullore, ja si duket

15

Picture 1 of 15

Të parët për lajmin e fundit. Ndiqni Oranews.tvFacebook dhe në Twitter

Read previous post:
Fleckenstein takon Metën: Avancim të reformave për integrimin

Close