Tendencat 2017 më të çuditshme në botë

elle-pfw-fw17-collections-comme-des-garcons-02-imaxtree

Picture 1 of 13

Mos i humbisni tendencat e reja të vitit 2017, do t’ju bëjnë të qeshni me lot! Kur vjen puna tek pasarelat, ka edhe dizajne qesharake të cilat askush nga ne nuk do t’i vishte kurrë në jetën e përditshme. Kjo fotogaleri, veshjet të cilat janë prezantuar gjatë muajit të modës në Nju Jork, Milano dhe Paris, është më shumë një ekspozitë arti sesa një sfilatë mode.

Të parët për lajmin e fundit. Ndiqni Oranews.tvFacebook dhe në Twitter

Read previous post:
Ushtarë të SHBA dhe Nigerit vriten në pritë në kufi me Malinë

Close