Të shpëtosh për pak centimetra nga e keqja!

3-20

Picture 1 of 10

Të parët për lajmin e fundit. Ndiqni Oranews.tvFacebook dhe në Twitter

Artikull i Rekomanduar:
Rruga e Arbrit, propozohet tarifë 4 euro për makinat

Close