Të “lahesh” me krokodilat, ky park ua mundëson këtë gjë

21-1

Picture 1 of 21

Të gjithë ata që dëshirojnë të përjetojnë adrenalinën dhe të mos frikësohen se mund t’ju ndodh diçka e keqe, atëherë patjetër duhet ta vizitojnë parkun “Crocosaurus Cove” në Darwin të Australisë, ku të gjithë do të kenë rastin të zhyten në ujë dhe të argëtohen me krokodilë.

Të parët për lajmin e fundit. Ndiqni Oranews.tvFacebook dhe në Twitter

Read previous post:
Fleckenstein takon Metën: Avancim të reformave për integrimin

Close