Si t’i vishni sandalet e sheshta në evente të ndryshme

5hju

Picture 1 of 6

Edhe pse duam të dukemi gjithmonë perfekte , në disa raste nuk mundemi më të jemi të tilla. Nëpër evenimente të ndryshme femrat duan të arrijnë perfeksionin në veshjen dhe look-un e tyre.

Kur vjen puna te sandalet, një zgjedhje e gabuar rrezikon të të prishë humorin ditën që duhet të ishte një argëtim. Takat mund të jenë shumë të dhimbshme, sidomos kur është nxehtë. Por për cdo probme  ka një zgjidhje. Në këtë rast një sandale e sheshtë në një ceremoni dasme mund t’ju bëjë të dukeni shumë të sofistikuara dhe moderne.

Por si mund t’i kombinoni ato? Kemi zgjedhur disa veshje që kombinohen me sandalet e sheshta, pa hequr dorë nga eleganca.

Të parët për lajmin e fundit. Ndiqni Oranews.tvFacebook dhe në Twitter

Read previous post:
Mbretëresha e Britanisë e ka gati fjalimin e Luftës së Tretë Botërore

Close