Shpërthimi spektakolar i vullkanit Etna

3-1

Picture 1 of 5

Të parët për lajmin e fundit. Ndiqni Oranews.tvFacebook dhe në Twitter

Artikull i Rekomanduar:
“Qeveria e besimit”, Manja: Kërkesë ekstra-kushtetuese

Close