Shikoni si duken qytetet nga shkatërrimi i uraganit “Irma”

4

Picture 1 of 10

Pasi goditi rëndë Kubën, e pasi u fuqizua duke u rikthyer në stuhi të kategorisë së katërt, uragani “Irma” arriti në ekstremin jugor të Floridës.

Gati i gjithë shteti është në alarm, e të paktën 36 milionë njerëz rrezikohen era e fortë e erës, reshjet e dendura dhe rritja e nivelit të detit. Shikoni ne foto dëmet që ka shkaktuar ky fenomen natyror i frikshëm. 

 

Të parët për lajmin e fundit. Ndiqni Oranews.tvFacebook dhe në Twitter

Read previous post:
Fleckenstein takon Metën: Avancim të reformave për integrimin

Close