Sfida e rrezikshme, piloti bën ‘selfie’ gjatë fluturimit

pilot-fake-mid-flight-selfies-instagram-daniel-centeno-5-59b2442d37110__700

Picture 1 of 6

Të parët për lajmin e fundit. Ndiqni Oranews.tvFacebook dhe në Twitter

Read previous post:
Fleckenstein takon Metën: Avancim të reformave për integrimin

Close