Rrugët më të rrezikshme në botë

Transfăgărășan, Romania

Picture 1 of 12

Të parët për lajmin e fundit. Ndiqni Oranews.tvFacebook dhe në Twitter

Artikull i Rekomanduar:
Fushatë për PDIU, shkarkohet drejtori i Sigurimeve Shoqërore Elbasan

Close