Reagimi i nënave kur humbasin apo abortojnë fëmijë

pri_45465021

Picture 1 of 8

Të parët për lajmin e fundit. Ndiqni Oranews.tvFacebook dhe në Twitter

Read previous post:
Mbretëresha e Britanisë e ka gati fjalimin e Luftës së Tretë Botërore

Close