“Puthja e vdekjes”

CP-lake-eyasi-camp

Picture 1 of 7

Një set fotografik i rrallë tregon momentin kur një luaneshë “puth” për vdekje një antilopë.
Fotografia është kapur në momentin kur luanesha  ka kafshuar në fytyrë antilopën.

Fotot janë realizuar në Ndutu të Tanzanisë, nga Christophe Renous.

“Më pëlqen natyra dhe kafshët. Këto foto tregojnë atë që më pëlqen ta quaj puthja e vdekjes”,– thotë fotografi.

Të parët për lajmin e fundit. Ndiqni Oranews.tvFacebook dhe në Twitter

Read previous post:
Ironia e Patozit: Të falenderojmë Zotat që na kthyen Lul Bashën

Close