Prezantohet modeli më i ri i Ford me fibra karboni

Ford-GT-light-weight-808x455

Picture 1 of 4


Ford ka prezantuar modelin e lehtë GT i cili përbëhet nga fibra karboni. Eshtë i ndërtuar i tillë në mënyrë që makina të jetë sa më e lehtë. Me 3.5 litra V8 kjo makinë ia del të levizë me 647 kuajfuqi.

Të parët për lajmin e fundit. Ndiqni Oranews.tvFacebook dhe në Twitter

Artikull i Rekomanduar:
Fushatë për PDIU, shkarkohet drejtori i Sigurimeve Shoqërore Elbasan

Close