Prapaskenat e sfilatës së Carolina Herrera

Screenshot_14

Picture 1 of 12

Ndërsa gjërat janë ende relativisht të qeta, Herrera përcakton një moment për të biseduar me intervistuesit televizivë rreth mbledhjes dhe organizimit të shfaqjes së saj në MoMA; Kjo është një ngjarje monumentale, për herë të parë për projektuesin dhe muzeun.

Të parët për lajmin e fundit. Ndiqni Oranews.tvFacebook dhe në Twitter

Read previous post:
Fleckenstein takon Metën: Avancim të reformave për integrimin

Close