Prapaskena nga përgatitja e divës së popit, Rihanna

7

Picture 2 of 8

Të parët për lajmin e fundit. Ndiqni Oranews.tvFacebook dhe në Twitter

Read previous post:
Hapet ura e Zvërnecit, rritet numri i turistëve

Close