Prapaskena nga përgatitja e divës së popit, Rihanna

1

Picture 8 of 8

Të parët për lajmin e fundit. Ndiqni Oranews.tvFacebook dhe në Twitter

Read previous post:
Ushtarë të SHBA dhe Nigerit vriten në pritë në kufi me Malinë

Close