Përdor frutat dhe perimet për të krijuar foto kreative për vajzën e saj

422c704200000578-0-image-m-30-1499631716689_1499676684-5544741

Picture 1 of 10


Një vajzë e vogël është bërë hit në internet, pasi nëna e saj i ktheu frutat dhe perimet e freskëta në rroba për të.

Alya Chaglar, 31 vjeçe, nga Antalia, Turqi, ka fituar mijëra ndjekës në Instagram për fotografitë e saja kreative të bëra duke përdorur fruta, perime dhe lule.

Të parët për lajmin e fundit. Ndiqni Oranews.tvFacebook dhe në Twitter

Read previous post:
Mbretëresha e Britanisë e ka gati fjalimin e Luftës së Tretë Botërore

Close