Pamjet më të bukura të 2017-ës

national-geographic-travel-nature-photographer-of-the-year-contest-2017-122-595ca15812dd0-png__880

Picture 1 of 9

Të parët për lajmin e fundit. Ndiqni Oranews.tvFacebook dhe në Twitter

Read previous post:
Mbretëresha e Britanisë e ka gati fjalimin e Luftës së Tretë Botërore

Close