Nuk është ashtu siç duket!

1_1489303184-2705679

Picture 1 of 5

Të parët për lajmin e fundit. Ndiqni Oranews.tvFacebook dhe në Twitter

Artikull i Rekomanduar:
Rrëfimi prekës i kosovarit që luftoi përkrah ISIS (Video)

Close