Njihuni me bimën e jashtëzakonshme me buzë njeriu

psychotria-elata_20161216_231310 (1)

Picture 1 of 4

Psychotria Elata është bima në formë buze e njohur si “Buza e Natyrës”. Kjo bimë rritet ne Amerikën Tropikale. Bima është bërë e njohur pasi i ngjan buzëve të njeriut. Ngjyra e kuqe e saj i jep një pamje të mrekullueshme kësaj bime.

Të parët për lajmin e fundit. Ndiqni Oranews.tvFacebook dhe në Twitter

Artikull i Rekomanduar:
Rrëfimi prekës i kosovarit që luftoi përkrah ISIS (Video)

Close