Njerëzit që u kthyen pas në kohë përmes imazheve

27-1

Picture 1 of 27

Të parët për lajmin e fundit. Ndiqni Oranews.tvFacebook dhe në Twitter

Artikull i Rekomanduar:
Rruga e Arbrit, propozohet tarifë 4 euro për makinat

Close