Një princeshë e vërtetë si Naomi Campbell

Celebrities-That-Attended-Vogue-Arabia’s-Launch-In-Doha-KOKOTV8

Picture 1 of 14

Jo gjithmonë botimet e reja të revistës Vogue shfaqen nëpër botë.  Por natën e premte Vouge Saudite, kishte edicionin  ndërkombëtar të botimit e cila shënoi fillimin e saj në një mënyrë madhështore. 

 Vendi ku u zhvillua nata e madhe ishte Muzeu i Artit Islamik në Doha, në Katar. Kjo mbrëmje solli modele te mjaft të njohur të modës si Naomi Campbell dhe këngëtarja Laury Hill.

 Modelja e famshme Naomi Campbell ishte mbretëresha e festës së Vogue Saudite në Katar. Më poshtë do të shihni fotogalerinë e yjeve të njohura të Hollivudi,t të cilat morën pjesë në këtë event madhështor .

Të parët për lajmin e fundit. Ndiqni Oranews.tvFacebook dhe në Twitter

Read previous post:
Rama keqbërës i popullit të vet, politika amerikane nuk e pranon më!

Close