Ne Tokio kafja shitet si akullore

y3y3

Picture 1 of 5


Për një vend ku çaji është pothuajse aq i zakonshëm sa uji, Japonia është akoma po aq e dashuruar me kafen si pjesa tjetër e botës. Ata madje kanë dalë me disa mënyra të pazakonta për të shërbyer kafe.

Por një kafe në Tokio është duke përgatitur kafe në mënyrën më të shijshme që ne e kemi parë, duke e derdhur atë në një kaush krem akulloreje.

Të parët për lajmin e fundit. Ndiqni Oranews.tvFacebook dhe në Twitter

Read previous post:
FMN: Kujdes projektin 1 miliard euro!

Close