Natyra e pamëshirshme: Luani masakron një elefant të vogël

7_1499594733-9048360

Picture 1 of 7

Të parët për lajmin e fundit. Ndiqni Oranews.tvFacebook dhe në Twitter

Read previous post:
Mbretëresha e Britanisë e ka gati fjalimin e Luftës së Tretë Botërore

Close