Momentet fantastike që janë fotografuar në kohën e duhur

243405-perfectly-timed-photos-78-650-e7adaabd61-1484640730

Picture 1 of 23

Të parët për lajmin e fundit. Ndiqni Oranews.tvFacebook dhe në Twitter

Artikull i Rekomanduar:
Rrëfimi prekës i kosovarit që luftoi përkrah ISIS (Video)

Close