Megaskulptura me kashtë orizi

1507280408_kasht71507289198

Picture 1 of 9

Të parët për lajmin e fundit. Ndiqni Oranews.tvFacebook dhe në Twitter

Read previous post:
Rama keqbërës i popullit të vet, politika amerikane nuk e pranon më!

Close