Me këta mësues edhe shkolla do të jetë më e bukur

mm-3

Picture 1 of 6


Nuk keni motiv për të mësuar dhe për të shkuar në shkollë? Këta mësues do t’ju motivojnë dhe do t’ju bëjnë ta duani shkollën. Ata do të jenë frymëzim për ju.
Shikoni përmes fotografive mëposhtë një përmbledhje mësuesish nga e gjithë bota të cilët i nxisin studentët të studiojnë dhe motivojnë prindërit për të vizituar shkollën më shpesh.

Të parët për lajmin e fundit. Ndiqni Oranews.tvFacebook dhe në Twitter

Read previous post:
Rama keqbërës i popullit të vet, politika amerikane nuk e pranon më!

Close