Kur natyra nuk dorëzohet

trees-refuse-to-give-up-15-598311618f5d7__700

Picture 1 of 14

Ndodh që edhe natyra nuk dorëzohet. Këtë fakt na e tregojnë fotot e mëposhtme. Mrekullia e nënës natyrë tregohet më së miri përmes këtyre fotografive.
Pemët rriten midis erërave të forta, nëpër tunele, përmes dhe kudo. Ato mbijetojnë nëpër ambiente ku pak organizma të gjallë ia dalin.

Të parët për lajmin e fundit. Ndiqni Oranews.tvFacebook dhe në Twitter

Read previous post:
FMN: Kujdes projektin 1 miliard euro!

Close