Kur më të “fuqishmit” e botës bëhen bashkë

samit-8

Picture 1 of 10

Të parët për lajmin e fundit. Ndiqni Oranews.tvFacebook dhe në Twitter

Read previous post:
Mbretëresha e Britanisë e ka gati fjalimin e Luftës së Tretë Botërore

Close