Kur lidhja e ngushtë mes nënës dhe vajzave bëhet inspirim

BWDheZ3A3wZ-png__880

Picture 1 of 15


Një grua me emrin Dominique ka dy vajza Amelia dhe Penny. Ajo vishet njësoj me vajzat e saj për të inspiruar të tjerët dhe fotot e mrekullueshme i hedh në rrjete sociale.

Të parët për lajmin e fundit. Ndiqni Oranews.tvFacebook dhe në Twitter

Read previous post:
Rama keqbërës i popullit të vet, politika amerikane nuk e pranon më!

Close