Kur kafshët dalin pa mëndje…

241339

Picture 1 of 9

Fotot më të bukura të kafshëve do t’i shihni në fotogalerinë e mëposhtme. Ato janë të kapura nga fotografë nga e gjithë bota dhe madje shumë spontanisht, të cilat na krijojnë të qeshura kur i shohim. Pra të kapura në momentin dhe kohën e duhur.

Të parët për lajmin e fundit. Ndiqni Oranews.tvFacebook dhe në Twitter

Read previous post:
Rama keqbërës i popullit të vet, politika amerikane nuk e pranon më!

Close