Kur gjyshet bëjnë dhurata!

12355710-58ad53d8379ce_E99IUopr__700-1488909140-650-039930bb86-1489671457

Picture 1 of 11

Të parët për lajmin e fundit. Ndiqni Oranews.tvFacebook dhe në Twitter

Artikull i Rekomanduar:
Rrëfimi prekës i kosovarit që luftoi përkrah ISIS (Video)

Close