Kur e tepron me pijen dhe nuk di ku zgjohesh të nesermen

pppppppp_1489064577-6082735

Picture 1 of 13

Të parët për lajmin e fundit. Ndiqni Oranews.tvFacebook dhe në Twitter

Artikull i Rekomanduar:
Fushatë për PDIU, shkarkohet drejtori i Sigurimeve Shoqërore Elbasan

Close