Kur aligatorët ngrohen në diell

3DF9453D00000578-4285688-image-a-17_1488797879743

Picture 1 of 8

Qindra aligatorë janë mbledhur së bashku për tu ngrohur në diell në një pellg me ujë në një park në Florida. Kjo mbledhje e  jashtëzakonshme e tyre u kap nga fotografi i kafshëve të egra Lee Dalton  në Parkun e Shtetit Myakka në Florida. Zoti Dalton tha së në këtë zonë ka shumë krokodilë, por asnjëherë nuk janë mbledhur kaq shumë bashkë.

Të parët për lajmin e fundit. Ndiqni Oranews.tvFacebook dhe në Twitter

Read previous post:
Itali, krim i tmerrshëm brenda familjes, shqiptari vret ish-gruan

Close