Kudo të shkoni ta keni detin me vete!

10-1

Picture 1 of 10

Nëse ju pëlqen deti dhe nuk rrini do pa të edhe në dimër, kjo është mënyra e duhur që ta keni gjithnjë me vete. Tatuazhi është ai që do t’ju bëjë që të keni një copëz verë në trupin dhe mendjen tuaj. Nëse kjo ide ju pëlqen atëherë fotogaleria e mëposhtme nuk do t’ju bëjë të mendoheni më gjatë për tatuazhin tuaj. Mjafton ta përzgjidhni atë dhe të vendosni se në cilën pjesë të trupit do ta dëshironit. Ju sigurojmë që ai tatuazh do t’ju sjellli freskinë e detit dhe kujtimet e pushimeve kudo që të ndodheni!

Të parët për lajmin e fundit. Ndiqni Oranews.tvFacebook dhe në Twitter

Read previous post:
FMN: Kujdes projektin 1 miliard euro!

Close