Kriminelët më qesharakë që keni parë

3F4CC03B00000578-0-image-m-93_1492353991644

Picture 1 of 9

Fotografitë e disa kriminelëve janë përhapur masivisht në rrjetet sociale. Arsyeja? Shihni këto foto dhe do e kuptoni…

Të parët për lajmin e fundit. Ndiqni Oranews.tvFacebook dhe në Twitter

Read previous post:
E kap duke vjedhur, gruaja dhunon hajdutin

Close