Kjo mace ka “dy” zemra në kraharor

Meet-Zo-the-cat-who-literally-wears-her-heart-on-her-chest-585db912df86a__700

Picture 1 of 6

Kjo mace është e vecantë. Ajo ka lindur me një shenjë në formën e zemrës në kraharorin e saj. Macja e adoptuar quhet Zoë dhe është bërë mjaft e njohur në internet pasi pronarët publikojnë shumë foto të saj.

Të parët për lajmin e fundit. Ndiqni Oranews.tvFacebook dhe në Twitter

Read previous post:
Mbretëresha e Britanisë e ka gati fjalimin e Luftës së Tretë Botërore

Close