Kini kujdes kur dilni në fotografi, mos bëni këto gabime!

14169410-18596110-01-0-1493115054-1493115059-650-1-1493115059-650-04f9ebaa03-1493706886

Picture 1 of 11

Shumë njerëz besojnë se fotografitë me aparate profesionale janë ato më perfektet, por gaboheni.Ju duhet t’i kushtoni rëndësi detajeve në mënyrë që fotoja juaj të dali perfekte.
Shikoni shembujt e mëposhtëm dhe praktikoni sa herë kur jeni para objektivit të kamerës.

Të parët për lajmin e fundit. Ndiqni Oranews.tvFacebook dhe në Twitter

Read previous post:
Fleckenstein takon Metën: Avancim të reformave për integrimin

Close