Këto pamje janë mjaft ç’lodhëse

110605-12-1000-54747c5f6f-1484633585

Picture 1 of 12

Të parët për lajmin e fundit. Ndiqni Oranews.tvFacebook dhe në Twitter

Read previous post:
Mbretëresha e Britanisë e ka gati fjalimin e Luftës së Tretë Botërore

Close