Këto modele dinë si ti reklamojnë format e tyre

Screenshot_3

Picture 1 of 9

Belen e Cecilia Rodriguez reklamojnë në mënyrë perfekte format e tyre por gjithashtu dhe koleksionin e ri të rrobave të banjës. Sezoni veror po vjen dhe ato bëjnë cmos që koleksioni i ri që prezantohet të jetë sa më tërheqës. Fotot flasin vetë…

Të parët për lajmin e fundit. Ndiqni Oranews.tvFacebook dhe në Twitter

Read previous post:
Rama keqbërës i popullit të vet, politika amerikane nuk e pranon më!

Close