Këto kafshë “aventuriere” do t’ju shkrinë së qeshuri

43DB2EA100000578-4848040-image-a-2_1504428151709

Picture 1 of 10

Të parët për lajmin e fundit. Ndiqni Oranews.tvFacebook dhe në Twitter

Read previous post:
Fleckenstein takon Metën: Avancim të reformave për integrimin

Close