Kafshë të prekura nga një defekt i rrallë gjenetik

12228160-15895317_1410461748966628_8554065112483974780_n-1488561554-650-6c44db5157-1489071731

Picture 1 of 14

Të parët për lajmin e fundit. Ndiqni Oranews.tvFacebook dhe në Twitter

Artikull i Rekomanduar:
Rrëfimi prekës i kosovarit që luftoi përkrah ISIS (Video)

Close