Ka qëndruar rrugëve për 1 vit, fytyra e saj i tregon të gjitha

always-angry-cat-Shamo-28-59afa0ca74c17__700

Picture 1 of 10

Të parët për lajmin e fundit. Ndiqni Oranews.tvFacebook dhe në Twitter

Read previous post:
Fleckenstein takon Metën: Avancim të reformave për integrimin

Close