Java e Modës në Londër tashmë vjen dhe për qentë

Screenshot_3

Picture 1 of 4

Tashmë dhe qentë do të ndjekin modën. Në Westminster të Londrës është hapur restoranti i quajtur “M Victoria” ku qentë mund të argëtohen në javën e modës së London Fashion Week.

Pra në Londër edhe pse ju duket e çuditshme, tashmë ka filluar eventi që u dedikohet trendeve të fundit të veshjeve për qentë.

Të parët për lajmin e fundit. Ndiqni Oranews.tvFacebook dhe në Twitter

Read previous post:
Rama keqbërës i popullit të vet, politika amerikane nuk e pranon më!

Close