Ja si të festoni ditëlindjen nëpërmjet pikturës

redaruzelcom_10-59b27abf15087__880

Picture 1 of 10

Të parët për lajmin e fundit. Ndiqni Oranews.tvFacebook dhe në Twitter

Read previous post:
Fleckenstein takon Metën: Avancim të reformave për integrimin

Close