Ja përse nuk duhet ti lini kurrë fëmijët me baballarët e tyre

423ABAE500000578-4686188-One_for_the_family_photo_album_A_father_was_tasked_with_taking_h-a-35_1499798935070

Picture 1 of 9

Çdo nënë sapo të shikojë këto foto, pasi ka lënë fëmijët vetëm me bashkëshortin e saj, do të dojë të kthehet në shtëpi. Baballarët kanë shpërndarë disa foto që zbulojnë se çfarë bëjnë ata saktësisht kur kanë në përgjegjësi fëmijët e tyre.

/Oranews.tv/

Të parët për lajmin e fundit. Ndiqni Oranews.tvFacebook dhe në Twitter

Read previous post:
Mbretëresha e Britanisë e ka gati fjalimin e Luftës së Tretë Botërore

Close