Ja disa ide vetëm për njerëzit dembelë

12544960-C0JSufPUsAAp03n-1490253318-650-f22ee4866b-1490620910

Picture 1 of 12


Të jesh dembelë përveçëse trishtuese është dhe shumë qesharake.
Vetëm për të fituar edhe disa minuta shtesë, dembelët janë të gatshëm të shpikin gjithcka. Shihni fotot e mëposhtme

Të parët për lajmin e fundit. Ndiqni Oranews.tvFacebook dhe në Twitter

Read previous post:
Çfarë duhet të keni parasysh para se të fshini një tatuazh?

Close