Ja cili është trendi i çantave për sezonin vjeshtë/dimër 2017

 

vcnatet

Picture 1 of 9

 

Çanta është aksesori i preferuar dhe më i domosdoshëm i femrave. Duket se trendi i tyre nuk do të largohet ndonjëherë. Sezoni vjeshtë/dimër i këtij viti na ka gjetur sërish me këtë stil.

Më poshtë ju sjellim të preferuarat e këtij viti dhe ide si t’i kombinoni.

Të parët për lajmin e fundit. Ndiqni Oranews.tvFacebook dhe në Twitter

Read previous post:
Rama keqbërës i popullit të vet, politika amerikane nuk e pranon më!

Close