Imazhet më të bukura të vitit të shkrepura nga dronët

2-40

Picture 1 of 17

Të parët për lajmin e fundit. Ndiqni Oranews.tvFacebook dhe në Twitter

Read previous post:
Mbretëresha e Britanisë e ka gati fjalimin e Luftës së Tretë Botërore

Close