Hotelet më të mira të vitit 2017

taj mahal palace mumbai

Picture 1 of 18

Në fotogalerinë e mëposhtme do të shihni 17 hotelet dhe resortet më të mira për vitin 2017.

Ata janë përzgjedhur për shkak te arkitekturës, cilësisë së shërbimit, ambientit dhe peizashit që ofrojnë, etj.

Shumë prej yjeve të Hollivudit dhe njerëz të famshëm të biznesit janë klientët kryesorë të këtyre hoteleve.

Çdo njëri prej nesh do të donte që të paktën një herë në jetë, të çlodhej në këto ambiente.

Të parët për lajmin e fundit. Ndiqni Oranews.tvFacebook dhe në Twitter

Read previous post:
Ushtarë të SHBA dhe Nigerit vriten në pritë në kufi me Malinë

Close