Fustanet më të shtrenjta të VIP-ave në të gjitha kohërat

gallery-1502830358-gettyimages-464291592

Picture 1 of 12


Për të famshmit nuk përbën aspak problem çmimi i lartë kur bie fjal tek veshjet e tyre elegante. Menjëherë sapo iu pëlqen nuk e vënë në diskutim ta lënë aty ,sidomos kur bëhet fjalë për fustanet në ditën më të veçantë të tyre apo në rastet më specifike. Në fotogalrinë e mëposhtme do të njiheni më të famshmet që kanë veshur fustane super të shtrenjea në evente të ndryshme. Shihni kush janë ato…

Të parët për lajmin e fundit. Ndiqni Oranews.tvFacebook dhe në Twitter

Read previous post:
Rama: LSI e mbistresuar nga humbja e vendit të punës

Close